Kelionė per 60 metų

Rokiškio technologijos , verslo ir žemės ūkio mokyklos pirmtakė – Pandėlio žemės ūkio mechanizacijos mokykla buvo įsteigta Konstantinavos  kaime 1958 metų spalio 29 dieną Pandėlio MTS (mašinų, traktorių  stoties) bazėje. Atlaikiusi rinkos, santvarkų, nuosmukių ir įsikūrimo išbandymus mokykla švenčia 60- metį.

2018 m. lapkričio 9 dieną į mokyklą rinkosi buvę darbuotojai, pedagogai, mokiniai .Čia prasidėjo kelionė per 60 metų. Kiekvienoje mokyklos erdvėje laukė prisiminimų stotelės. Nuotraukos, vinjetės, juostos, medaliai, atsiminimų sąsiuviniai- viskas šildė susirinkusių širdis. Pažiūrėjus filmuotą mokyklos istoriją ne vienam sudrėko akys. ,,Čia buvo gražiausi mūsų metai, čia gimė ir augo mūsų vaikai“- tokie žodžiai girdėjosi visą vakarą.

Oficialus šešiasdešimtmečio minėjimas vyko Rokiškio dvaro menėje. Šventiškai papuoštoje salėje vos tilpo visi svečiai. Čia susirinko žilagalviai senoliai- pirmų grupių mokiniai ir jų mokytojai, dabartiniai mokyklos darbuotojai, pedagogai, mokiniai, svečiai ir kolegos iš kitų mokyklų. Šventėje koncertavo saksofonistas Arūnas Paškevičius , „Pandėlio balsiukai“ ir ansamblis „Gastauta“. Kelionė per 60 metų neprailgo.