ERASMUS+ mobilumo projekto „Praktika su Erasmus+ kelias į profesinį tobulėjimą“ Nr. 2018-1-LT01-KA102-046785 dalyvių atranka

2018 m. birželio 7-20 d. vyksta ERASMUS+ mobilumo projekto „Praktika su Erasmus+ kelias į profesinį tobulėjimą“  Nr. 2018-1-LT01-KA102-046785 dalyvių atranka ilgalaikei stažuotei ErasmusPro, kuri vyks 2018-07-16 – 2018-10-14  (3 mėn.) Austrijos įmonėse.

Pagrindinis projekto tikslas- suteikti galimybes mokiniams ir mokytojams įgyti naujų praktinių profesinių įgūdžių, kurie suteiktų geresnes mokinių įsidarbinimo galimybes, skatinti socialinį integralumą, stiprinti mokytojų profesines kompetencijas, kurios užtikrintų profesinio mokymo kokybę ir patrauklumą.

Dalyvių kelionės, draudimo, pragyvenimo išlaidos bus apmokėtos iš projekto lėšų. Sėkmingai įvykdę stažuotės programą, dalyviai gaus Europass mobilumo dokumentus, tarptautinė stažuotė bus užskaityta, kaip praktinio mokymo dalis.

Mokinių atrankos kriterijai: praktiniai įgūdžiai ( praktinio mokymo vadovo rekomendacija); užsienio kalbos žinių įvertinimas ( metinis pažymys);  asmeninės savybės tokios kaip gebėjimas dirbti komandoje, iniciatyvumas, atsakingumas (grupės auklėtojo rekomendacija). Pirmenybė dalyvauti projekte suteikiama absolventams.

Užpildytus atrankos dokumentus iki š.m. birželio 20 d. pristatyti projekto koordinatorei Silvai Piestinienei (110 A kab.).

Atrankos komisijos posėdis vyks birželio 21 d. Atrinkti dalyviai bus informuoti asmeniškai.

Atrankos dokumentų formų teiraukitės (110 A  kab.)