JAUNŲJŲ VAIRUOTOJŲ FIGŪRINIO VAIRAVIMO VARŽYBOS

Kasmet RTVŽŪM organizuoja Jaunųjų vairuotojų figūrinio vairavimo varžybas. Čia automobilio vairavimo gebėjimus gali pasitikrinti ne tik mūsų mokyklos, bet ir viso rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai bei mokiniai iš kitų rajonų. Gegužės 24 d. surengtose varžybose dalyvavo Rokiškio TVŽŪM, Biržų TVMC (Vabalininko skyriaus), Kupiškio TVM, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo – Vaižganto, Jūžintų Juozo Otto Širvydo mokyklų mokiniai ir varžėsi, kad išsiaiškintų kas geriausiai valdo automobilį 🙂 Varžybos vyko dviejose kategorijose – jau turintys vairuotojo pažymėjimą ir neturintis vairuotojo pažymėjimo. Šių metų nugalėtojai: Turintys vairuotojo pažymėjimą: 1 vieta - Gvidas Sakalis, Rokiškio TVŽŪM, 2 vieta - Giedrius Levanas, Biržų TVMC, 3 vieta - Erikas Galiauskas, Biržų TVMC. Neturintys vairuotojo pažymėjimo: 1 vieta - Saimonas Daudžvardis, Jūžintų Juozo Otto Širvydo pagrindinė mokykla, 2 vieta - Ignas Balnionis, Rokiškio TVŽŪM, 3 vieta - Aurimas Mikulėnas, Jūžintų Juozo Otto Širvydo pagrindinė mokykla. Kol dalyviai atlikinėjo užduotis mūsų rėmėjai iš Rokiškio r. policijos komisariato Enrika Ir Laurynas surengė įdomią viktoriną, kurioje nebuvo pralaimėjusių. Taip pat dėkojame kitiems mūsų rėmėjams, svariai prisidėjusiems prie varžybų organizavimo: AB Lytagra Rokiškio filialo kolektyvui, VŠĮ SK „Viesulas“ vadovui Romui Kišūnui ir VĮ kelių priežiūros Panevėžio padalinio Rokiškio kelių tarnybos darbų vadovui Laimiui Magylai.