Gegužės 10 d. Rokiškio technologijos verslo ir žemės ūkio mokykloje vyko Tarpmokyklinis maisto ruošimo technologijų specialybės mokinių profesinio meistriškumo konkursas .

Konkurse dalyvavo svečiai iš Latvijos - Daugpilio prekybos profesinės vidurinės mokyklos ir Aizkrauklės profesinės vidurinės mokyklos bei Lietuvos  - Biržų technologijų ir verslo mokymo centro, Utenos regioninio profesinio mokymo centro ir Rokiškio TVŽŪM. Mūsų mokyklą atstovavo maisto pramonės darbuotojo specialybės mokinė Gražina Čibinskaitė.

Konkurso užduotis - torto gamyba ir dekoravimas.

Visi dalyviai sėkmingai ir išradingai įveikė užduotis.

1-ąją vietą užėmė Daugpilio mokyklos mokinė Viktorija Jarmolajeva ir jos pagamintas tortas „Малиновая симфония“ (Aviečių simfonija).

2- oji liko liko Monika Grigaitė iš Biržų TVMC su tortu „Saldi padėka mokytojui“.

3- oji vieta atiteko - Aidai Tuzienei iš Utenos RPMC, pagaminusiai tortą „Šokoladinė simfonija“.

Visi dalyviai ir svečiai pasidalino patirtimi, geromis emocijomis bei prisiragavo gardžių tortų.