,,Geriausia siuvėja 2018‘‘

Meistriškumo konkursas tai galimybė pademonstruoti savo sugebėjimus ir kompetencijas, patikrinti save.

Konkurso tikslas- ugdyti mokinių profesinį meistriškumą, kelti profesinio mokymosi prestižą, stiprinti mokinių motyvaciją.

Sausio 19 d. Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykloje įvyko siuvėjų profesinio meistriškumo konkursas.

Konkurse dalyvavo visi norintys bei besimokantys pagal siuvėjo programą mokiniai. Mokiniai atliko konkrečią užduotį- lengvų drabužių apykaklės siuvimas.

Vertinimo komisija įvertino, išrinko tris geriausius darbus ir apdovanojo diplomais  bei prizais šias meistriškumo konkurse ,,Geriausia  siuvėja 2018‘‘ dalyvavusias mokines:

I vieta - Sigita Matulienė,

II vieta - Žaneta Prunskienė,

III – Juratė Seibutienė.

Žaneta Prunskienė apdovanota specialiu prizu kaip daugiausia gaminių pasiuvusi mokinė, kuri savo darbais garsino mokyklą ir siuvėjo specialybę.